Ebooky ZDARMA

Pro autory informačních eBooků a eKurzů


Milý infopodnikateli, podnikateli, respektive autore informačního ebooku či ekurzu ZDARMA.

 Něco pro Tebe mám!

Asi sis teď povšiml tykání, snad se na mě nebudeš zlobit, když budu pokračovat v tomto přátelském duchu. Sama se totiž řadím do obou kategorií infopodnikatel/podnikatel, s mnohými z vás se navíc znám osobně či virtuálně.

Tak jo, jdu na tu bombu!

S potěšením bych Tě chtěla informovat, že vznikl web www.ebooky-zdarma.cz. Tento počin je důsledkem potřeby pomoci našim návštěvníkům, potenciálním zákazníkům a námi oblíbené kategorii – zákazníkům, nalézt rychle a jednoduše (čili efektivně) ŘEŠENÍ jeho PROBLÉMU. Všichni NĚCO řešíme a RADU chceme nejlépe hned. Jenže internet je pořádná džungle, a tak se člověk lehce může ztratit a řešení problému je v nedohlednu. Navíc cestou po stopách jednoho problému se často vynoří problém další, a pak nás džungle pohltí a něco nás sežere. Proto je tu nový báječný pomocník – web www.ebooky-zdarma.cz. Obsahuje totiž přehledné kategorie témat, za nimiž bude následovat výčet informačních ebooků a ekurzů. Řešitel problému tak najde rychle ten správný informační ebook/ekurz zdarma a bude tak mít po problému. Chápeš? Najde informační ebook/ekurz. TVŮJ ebook/ekurz.

A teď Tě to fakt začne zajímat!

Kliknutím na vybraný ebook/ekurz se řešitel proklikne přímo na Tvůj web, kde si ebook zdarma stáhne nebo se podívá na Tvé video. Zanechá Ti pochopitelně dárek v podobě kontaktu díky webovému formuláři. Navíc se pravděpodobně začte do Tvého webu, uloží si Tě do záložek prohlížeče, určitě jej zaujmeš a on nakoupí hned nebo někdy příště. To už je na Tobě.

Říkáš si: Jo, to je fajn, ale co za to chci?

Tak kromě toho, že zrovna slintám po nové Audi Q5 ve světlomodré barvě, chci vlastnit luxusní apartmán někde u oceánu v Tichomoří a taky by se mi hodil soukromý tryskáč, tak pak už po Tobě nechci nic. Ano, vidíš dobře – NIC.

No dobře, tak něco přeci jenom chci. Chci, abys mi pomohl s propagací webu. Jak – to nechám na Tobě. Web je prošpikovaný sdílecími tlačítky na sociální sítě, můžeš o webu napsat článek na svůj blog, zmiň se o něm mezi svým okruhem známých i méně známých lidí, zkrátka fantazii se meze nekladou.

A ještě jedna přidaná hodnota!

Využívej web i ve svůj prospěch. Každý jsme odborník na určitou věc, každý máme to svoje téma. A určitě máš své práce dost, takže když potřebuješ vyřešit problém z jiné oblasti života, než je Tvůj obor, najdeš snadno a rychle ten správný info ebook nebo ekurz na tomto webu. A také není určitě k zahození sledovat konkurenci… 🙂

Tak co na to říkáš?

Věřím, že portál www.ebooky-zdarma bude pro všechny zajímavým a přínosným místem.

Uvítám další náměty na vylepšení, nápady „co by ještě bylo fajn“, dotazy i pochvaly. S kritikou, prosím, šetřete, nikdo ji nemá rád a já výjimkou nejsem... 🙂

Pokud by ses jako autor ebooku zdarma nenašel v seznamu autorů či přímo ve výčtu ebooků, pak mi dej echo a já to hned napravím.

Pokud máš svůj vlastní affiliate program, ráda se do něj zapojím, tak mě nezapomeň upozornit.

V přípravě je i možnost inzerce na tomto portálu, která bude jistě zajímavá v momentě, kdy bude návštěvnost webu astronomická. 🙂

Tak jo, čas je drahý a jistě máš na práci něco moc úžasného, tak končím tento list.

DÍKY ZA PŘEČTENÍ, ZA ÚČAST NA PROJEKTU A PŘEDEVŠÍM ZA VŠECHNY TY BÁJEČENÉ EBOOKY A EKURZY, KTERÉ POMÁHAJÍ.

Petra Kamelandrová, autorka projektu (více o mně najdeš na mém blogu)

Kontaktuj mě zde

Petra Kamelandrová
Petra Kamelandrová
Autorka

Jsem závislá na užitečných informacích a MIMOškolním vzdělávání. Tuto drogovou závislost jsem si ukojila díky projektu Ebooky-zdarma. A jako správný narkoman jsem také dealerem své drogy, a proto ji šířím a sdílím dál. K čemu a v čem vám můžu být užitečná, se dozvíte na mém blogu.